Опис гри між ФК Говерла 2 та ФК Едельвейс (фото)

Гра почалася закономірно, з мінімальної переваги господарів на власному полі, що принесло свої позитивні результати для ФК Говерла 2, уже на 10хв. матчу господарі забивають перший гол 1-0.

ФК Говерла 2  - ФК Едельвейс Але радість команди з Ясиня тривала не довго, через декілька хвилин ФК Едельвейс зрівнює рахунок: 1-1 і все починається спочатку – багато боротьби та штовханини, хоча і стає помітним, що гості тохи більше часу контролюють мяч, а наша команда намагається не тримати мяч, а відразу іти вперед.

Під кінець першого тайму, після помилки наших гравців, ФК Говерла 2 виходить уперед – рахунок стає 2-1, з даним рахунком команди ідуть на перерву.

2-й тайм. У другому таймі картина гри майже не змінилася, наші гравці намагаються діяти швидко і на контратаках, що і приносить свої плоди – нашого гравця збивають у штрафмайданчику суперника – суддя призначає заслужений пенальті, яке виконав капітан команди: воротяр вгадує напрямок удару, але все ж парирувати досить сильний удар йому не вдається – рахунок стає 2-2.

ФК Говерла 2  -  ФК Едельвейс Швидкість гри помітно спадає, але гравці з Ясиня починають помітно грубо грати.

А наша команда навпаки cкидає обороти віддаючи контроль мяча супернику, мабуть сподіваючись на нічию.

Десь на 30хв. другої половини матчу, після грубої гри наших захисників рефері призначає пенальті уже у наші ворота: рахунок стає 3-2. ФК Едельвейс намагається відігратись ідучи уперед, забувши про захист, за що і отримує ще один гол у свої ворота.

Гра закінчується з рахунком 4-2 на користь господарів поля.

Опис гри між ФК Говерла 2 та ФК Едельвейс (фото) обновлено: Липень 20, 2015 автором: kerivnyk