ФК В.Бичків – ФК Едельвейс опис гри (фото)

пенальті-ФК-Едельвейс Третя ганебна поразка нашого клубу, хоча вона і могла бути не настільки провальною, але все ж судячи з матчу, вона закономірна.

Отже, уже на початку гри після виходу гравця суперників сам на сам з нашим голкіпером, рефері – після грубої гри воротаря призначає пенальті: 1 – 0. А далі все як по підручнику один за одним залітають м’ячі у наші ворота, хоча не можна і не відмітити непрофесійне суддівство головного рефері, який судить на користь суперника у дуже спірних моментах, але це уже на його совісті. У першому таймі рахунок уже 5 – 0.

Рахівський-чемпіонат У другому таймі гра помітно вирівнюється і у гравців Едельвейс з’являється декілька шансів взяти ворота суперника, але… як завжди. І диво, після ще одного порушення у наші ворота знову призначають пенальті – це уже навіть не смішно.
А далі ще два голи 8 – 0,  які, наша команда отримала, дограючи у меншості.
До цієї гри найрозгромнішою поразкою цьогорічного чемпіонату, був матч між ФК “Біла Тиса” та ФК В.Бичків там рахунок був зафіксований 1 – 8 на користь бичківців.

ФК В.Бичків – ФК Едельвейс опис гри (фото) обновлено: Червень 29, 2015 автором: kerivnyk