ФК Кваси – ФК Едельвейс опис гри

Нажаль наша команда не порушує погану традицію багатьох років ФК Едельвейс – дуже повільно набирає оберти, тим самим програючи перші ігри нового сезону. Сподіваємося що уже найближчі ігри принесуть нам так необхідну перемогу.

Трохи про гру: початок гри був дуже багатообіцяючим, адже ми забили перший гол уже через декілька хвилин, та й було досить багато небезпечних моментів, які могли закінчитися взяттям воріт суперника, але чогось не вистачало.

Як відомо: якщо не забиваєш ти, то забивать тобі, що й сталося. В кінці першого тайму Кваси зрівняли рахунок – 1:1.

Другий тайм: наша команда помітно  ‘підсіла’ що і призвело до двох голів від опонентів 3:1. В другій половині другого тайму ФК Едельвейс робить декілька замін, що призводить до пожвавлення та й стає помітною втома суперників, ми забиваємо другий гол, та тиснемо на суперника, але нажаль час вичерпано, кінцевий результат 3:2.

ФК Кваси – ФК Едельвейс опис гри обновлено: Червень 29, 2015 автором: kerivnyk