ФК Едельвейс – ФК В.Водяне опис гри (фото)

Сьогоднішній аналіз гри хочеться розпочати з простого слова ПЕРЕМОГА.

ФК Едельвейс - ФК В.Водяне

Нарешті ганебну серію програшів перервано, а головне гру яку наша команда показала, здивувала не тільки наших суперників, але і багатьох наших уболівальників і будемо сподіватися сьогоднішня перемога стане не виключенням з правил, а традицією. Мало хто міг сподіватися, що Едельвейс виконуючи роль аутсайдера просто “розірве” команду, яка посідала 2-гу сходинку у таблиці.

А зараз безпосередньо про гру:
Гра почалася на рівних, хоча і відчувалося мінімальна перевага ФК Едельвейс мабуть причина було у тому, що наша команда грала удома тим самим показуючи хто господар поля, з кожною хвилиною Едельвейс набирав оберти і уже на 15хв, ми забиваємо ФК Едельвейс - ФК В.Водяне перший красень – гол у ворота суперника 1-0, через пять хвилин 2-0 ми повністю домінуємо на полі, складається враження, що ФК Едельвейс лідер турнірною таблиці а В.Водяне – це аутсайдер, який попав під гарячу руку фаворитів. Але уже до першої 25 хвилинки, після не порозуміння у нашому штраф майданчику, суперник відігрує один мяч, і результат стає 2-1, а далі відбувається уже зовсім незвичне для нас. Едельвейс робить на полі усе що хоче, обігруючи Водяне на усіх ділянках поля, просто декласуючи команду суперника, відчувається що ФК В.Водяне просто розгублені, мабуть вони очікували на зовсім інший прийом у Богдані. Уже у першому таймі рахунок стає 3-1 на користь нашої команди.
ФК Едельвейс - ФК В.Водяне 2-й тайм. У другій половині гри нічого не змінилося ми атакуємо і забиваємо, а гравці з В. Водяного очікують коли ж закінчиться цей жах. Мячі у ворота суперника залітають один за одним, у нашій команді не забиває тільки лінивий, і уже через деякий час рахунок стає зовсім не приємний для наших гостей 6-1, з даним рахунком матч і закінчується.
Слід також відмітити, що у суперників, у другому таймі також було декілька небезпечних моментів біля наших воріт, але до честі наших гравців, все пройшло гладко.
Мабуть дану гру, наші суперники будуть згадувати ще довго, ну і звичайно, ми.
ФК Едельвейс - ФК В.Водяне Окремо можна відмітити високу професійність головного рефері матчу, і не тому що ми виграли, а тому, що людина дійсно знає свою роботу.
Після матчу ми дізналися, що ФК В.Водяне збирається подавати скаргу на нашу команду, хоча й не зрозуміло чому, мабуть їм рахунок не сподобався, але уже нехай вибачать нас – це просто гра і виграє сильніший.
Доречі наш центрфорвард “Халька” знову оформив дубль, як і в попередній грі – це хороша традиція “так тримати”.

ФК Едельвейс – ФК В.Водяне опис гри (фото) обновлено: Липень 7, 2015 автором: kerivnyk