ФК Едельвейс – ФК Рахів опис гри (фото)

ФК Едельвейс - ФК Рахів Робити аналіз даного матчу, мабуть, найвайжче за весь час від початку цьогорічного сезону, адже очікування були завищеними та дуже оптимістичними, здавалося після вдалого матчу проти досить сильної команти ФК В.Водяне, з рахівчанами, наша команда розправиться без проблем. Подібні настрої також панували і у самій команді, що і зіграло з ними “злий жарт” – “недооцінка суперника – рівноцінна поразці”.
А зараз безпосередньо про гру
Все почалося, як і очікувалося – з мінімальним домінуванням нашої команди, що і принесло свої результати, уже на 10 хв. ФК Едельвейс повів у рахунку 1 – 0. здавалося, що перемога тільки справа часу, а результат на користь нашої команди просто закономірний і це відчулося у грі нашої команди, після забитого гола, гравці ФК Едельвейс просто зупинилися, наче то не 10 хвилина матчу а 90. А супернику тільки це і було потрібно – за 20 хв. матчу ми отримуємо від ФК Рахів 3 голи !!, перший тайм закінчується з рахунком 1-3 на користь гостей.
Другий тайм. Друга половина гри почалася на рівних. Звичайно ж наша команда намагалася уникнути поразки, а тому домінувала на полі та йшла вперед, та уже через 20 хв другого тайму відіграє один м’яч(вдала заміна), рахунок стає дуже хитким 2-3, та й відчувається перевага господарів, яка, нажаль не перетворюється у голи.

ФК Едельвейс - ФК Рахів На 75 хв., після гри рукою у штрафному майданчику ФК Едельвейс рефері призначає пенальті у наші ворота, яке парирує голкіпер. Завершення гри відбувається під диктовку господарів, але кінцевий результат, залишається без змін, кінцевий результат 2-3

Дана гра приносить нам 0 очок, поганий настрій та останнє місце у турнірній таблиці.
Уже можна сказати, що даний сезон, для нашої команди – є чи не найгіршим з останні декілька років.

ФК Едельвейс – ФК Рахів опис гри (фото) обновлено: Липень 13, 2015 автором: kerivnyk