ФК Ділове – ФК Едельвейс опис гри (фото)

ФК Ділове - ФК Едельвейс Четверта гра нашого  клубу,  знову не приносить такі  потрібні очки. І ми, уже по традиції “пасемо задніх” виконуючи роль аутсайдера, мабуть уже потрібно робити висновки і щось змінювати, бо якщо так буде і далі то перше коло Едельвейс так і закінчить із нулем у турнірній таблиці.

А зараз безпосередньо про гру: з перших хвилин матчу господарі намагаються забити швидкий м’яч, ідучи у наступ великими силами і уже на 10 хв. їхні намагання призводять до результату 1 – 0 на користь ФК Ділове.

Другий м’яч на совісті наших гравців: захисник не порозумівся з голкіпером, чим і скористався форвард суперників 2 – 0 .  Господарі матчу окрилені успіхом постійно тиснуть на наші ворота, але Едельвейс, хоч і пригнічений, досить не погано захищається.

А далі відбуваєть уже щось зовсім дивне,  господарі забивають гол у ворота з явного офсайду, який не помітити було неможливо, але головний арбітр матчу зараховує гол 3 – 0. Після таких дій судді, наша команда просто зупинилася і уже через декілька хвилин 4 – 0.

Здавалося, що за такої гри ми повторимо історію попереднього матчу у Бичкові, але до честі наших гравців вони взяли себе в руки (видно ще не все втрачено) і уже наприкінці першого тайму відіграють один м’яч.

Але тут починається найцікавіше, після того, як м’яч потрапляє у ворота суперника, голкіпер падає, сигналізуючи,  що у нього пошкодження після  зіткнення із форвардом ФК Едельвейс, і головний суддя матчу (після криків з трибуни) приймає неймовірне рішення, зараховує гол та дає нашому нападаючому жовту картку. Перший тайм 4-1.

Другий тайм починається під диктовку нашої команди,  уже на першій хвилині ми забиваємо 2-й гол рахунок стає 4-2.

І картина гри суттєво змінюється, ми починаємо контролювати хід поєдинку, але перевага на полі не перетворюється у голи, і ще хочеться додати, можливо це і суб’єктивна думка, але потрібно звернути увагу на суддівство рефері “Доді”, бо судячи з його рішень, він або не бачить або переслідує корисний інтерес.

Кінцевий результат 4-2 на користь господарів.

ФК Ділове – ФК Едельвейс опис гри (фото) обновлено: Червень 29, 2015 автором: kerivnyk