ФК Біла Тиса – ФК Едельвейс опис гри (фото)

ФК Едельвейс - ФК Біла Тиса Це перший цьогорічний детальний аналіз гри, нашої команди і ми не випадково розпочали дану рубрику тільки з четвертого туру, адже не хотіли розпочинати новий сезон, на відміну від нашої команди,  з поразки.

Адже, як ми усі знаємо перші три ігри ФК Едельвейс програв, і те що наша команда не на останньому місці аж ніяк не заслуга гравців богданського клубу, а швидше провальна гра ФК Стримба, але це сподіваємося уже справа минулого.

Отже не будемо про сумне, сьогодні у нас є  привід для оптимізму, адже наш клуб спромігся на вольову перемогу над найпринциповішим нашим суперником – це ФК Біла Тиса, яка є ще одним футбольним клубом який проводить свої домашні матчі на стадіоні с.Богдан. Але все по черзі:

ФК Едельвейс - ФК Біла Тиса Почалася гра, що уже нікого не дивує, з м’яча у наші ворота, після пропущеного голу ФК Едельвейс проводив гру наче нічого не сталося, здавалося гравці уже змирилися з роллю вічного аутсайдера цьогорічного районного чемпіонату. Перший тайм особливо більше нічим не запам’ятався крім гола у наші ворота, на перерву команди пішли з рахунком 1-0 на користь ФК Біла Тиса.

2-й тайм. Всі сподівання ми покладали на другий тайм, але уже на початку у наші ворота залітає другий гол, рахунок стає 2-0, і ніби усе зрозуміло – ще одна поразка, але як виявляється це був лише початок.

ФК Едельвейс - ФК Біла Тиса Чи то наші суперники переоцінили свої можливості чи то просто втомилися, а може гравці ФК Едельвейс зрозуміли, що втрачати уже нічого, але гра не просто вирівнялася, наша команда просто почала домінувати на полі і ця вражаюча перевага почала переростати у забиті голи, 2-1, 2-2, 2-3… це щось неймовірне, до завершення матчу близько 15 хв. і ми всі очікуємо фінального свистка, думаючи, що уже все, але не все так просто, суперник не збирається здаватися у наші ворота залітає третій м’яч рахунок стає 3-3.

Розчаруванню на трибунах немає меж, адже забити ще один гол майже немає часу і всі очікують нічию, але сьогдні наших хлопців зупинити було неможливо, після уже не першого штурму воріт ФК Б.Тиси ми забиваємо переможний гол 3-4 і буквально черех хвилину лунає свисток арбітра – це перемога.