Календар – друге коло (усі команди)

10-й тур 09.08.2015

ФК Рахів vs ФК Ясіня 16:00
ФК В.Бичкiв vs ФК Бiла Тиса (с. Богдан) 14:30 – 16:00
ФК Луг vs ФК Едельвейс 14:30 -16:00
ФК Ділове vs ФК Кваси 16:00

11-й тур 16.08.2015

ФК Ясіня vs ФК Бiла Тиса (с. Богдан) 16:00
ФК Ділове vs ФК В.Бичкiв 14:30 – 16:00
ФК Едельвейс vs ФК Кваси 16:00
ФК Водиця vs ФК Рахів 16:00
ФК Луг vs ФК В.Водяне 14:30 – 16:00

19.08.2015

ФК Ясіня vs ФК Луг 16:00
ФК Кваси vs ФК Ділове 16:00
ФК В.Водяне vs ФК Водиця 14:30 -16:00

12-й тур 23.08.2015

ФК Бiла Тиса (с. Богдан) vs ФК Кваси 14:00
ФК Едельвейс vs ФК Ясіня 16:00
ФК В.Водяне vs ФК Рахів 16:00
ФК Ділове vs ФК Водиця 14:30 – 16:00
ФК Луг vs ФК В.Бичкiв 14:30 – 16:00

28.08.2015

ФК Ясіня vs ФК Ділове 16:00

13-й тур 30.08.2015

ФК Едельвейс vs ФК Ділове 12:00 – 13:30
ФК Бiла Тиса (с. Богдан) vs ФК Водиця 15:30 – 16:30
ФК Кваси vs ФК Рахів 16:00
ФК В.Бичкiв vs ФК В.Водяне 14:30 – 16:00

14-й тур 06.09.2015

ФК Луг vs ФК Бiла Тиса (с. Богдан) 14:30 – 16:00
ФК В.Водяне vs ФК Едельвейс 14:30 – 16:00
ФК Водиця vs ФК Кваси 16:00
ФК Ділове vs ФК Рахів 16:00
ФК В.Бичкiв vs ФК Ясіня 16:00

15-й тур 13.09.2015

 ФК Кваси vs ФК Луг 14:00
 ФК Рахів vs ФК Едельвейс 16:00
ФК В.Бичкiв vs ФК Водиця 14:30 – 16:00
ФК Бiла Тиса (с. Богдан) vs ФК В.Водяне 14:30 – 16:00

16-й тур 20.09.2015

ФК Бiла Тиса (с. Богдан) vs ФК Рахів 16:00
 ФК В.Бичкiв vs ФК Кваси
16:00
 ФК Ясіня vs ФК В.Водяне 16:00
ФК Ділове vs ФК Луг 14:30 – 16:00
ФК Водиця vs ФК Едельвейс 14:30 – 16:00

17-й тур 27.09.2015

ФК Едельвейс vs ФК Бiла Тиса (с. Богдан) 14:30 – 16:00
 ФК Луг vs ФК Водиця
14:30 – 16:00
ФК В.Водяне vs ФК Ділове 14:30 – 16:00
ФК Кваси
vs ФК Ясіня 16:00
ФК Рахів vs ФК В.Бичкiв 16:00

18-й тур 04.10.2015

 ФК Бiла Тиса (с. Богдан) vs ФК Ділове 12:00 – 13:30
ФК Едельвейс vs  ФК В.Бичкiв 15:00 – 16:30
ФК Водиця vs ФК Ясіня 16:00

11.10.2015

ФК Кваси vs ФК В.Водяне 14:00
ФК Рахів vs ФК Луг 16:00

ФК Кваси усі свої домашні ігри проводить на стадіоні “Карпати” м.Рахів.

Календар – друге коло (усі команди) обновлено: Серпень 8, 2015 автором: kerivnyk

4 коментарі на «Календар – друге коло (усі команди)»

  1. 1іван

    1 БТ-кваси 2-5

  2. 2іван

    Едельвейс-ясіня 2-3.в.Водяне-рахів 3-0.Ділове-водиця 1-0.Луг-В.Бичків 2-1.

  3. 3Василь

    Казали.що водиця виграла?

  4. 4іван

    біла тиса – рахів 4-4.бичків – кваси 3-0. ясіня -верхне 4-0 .водиця -едельвейс 6-1 . ділове – луг 0-1.

Ваш коментар